1pc 30M 2 Armored core fiber patchcords SC LC-FC ST UPC APC Multimode 2 fibre Pansrede optiske fibre forbindelseskabel ELINK duplex

Ny vare

kr134.37

kr141.44

-4 %

På lager

Tags:

fiberoptisk kabel-udendørs, fiberoptiske patchcord, e ink, patchcord sc, apc kabel, fiber patchcord, fibre sc, 2 core fiber, e link, patchcord

Email:[email protected]

Skype:e_link60

Wechat/whatapp/tlf:+86-13065838003

Bemærk:

Pls kontakt med os frit for andre stik eller længde .

1pc 30mtr 2 Armored core fiber patchcords SC LC-FC ST APC Multimode 2 fibre Pansrede optiske fibre jumper SM kabel ELINK duplex wire

Pic Vis:

Funktion:

Kompakt design

Indsætningstab

Høj return loss

Overholder RoHS

Parameter:

Indskudstab:≤0.3 dB

Return Loss:PC≥45dB,UPC≥50dB,APC≥60dB(SM); PC≥35dB(MM)

Indløselighed:≤0.2 dB

Temperatur område: -45~+85 grader

Ansøgning:

Test udstyr

FTTX+LAN

CATV

Optisk kommunikationssystem

Telekommunikation

1).Import afgifter,skatter og lignende afgifter er på købers.

2).Sørg for din leveringsadresse er korrekt & efterlad dit Telefonnummer for omgående kontakt.

3).Venligst kontakt os, for det første for enhver undersøgelse eller yderligere afklaring.

4).Returret:30 dages pengene tilbage, hvis de elementer, der er modtaget er beskadiget,ødelagt eller misfunctinal.

5).Garanti:1 års garanti efter leveringsdato.

Item Længde 30m
ANTAL 1 stk
Længde 30mtr
IL 0.3 dB
RL >55 db
Item pansrede patch kabel
Stik LC-LC,LC-SC,LC-FC ST-ST,SC-SC,FC-FC
Fiber Type Multimode
Stik Type SC/FC/ST
Mærke NoEnName_Null
Model-Nummer ARPC-2F-30M
Kabel 2 armored core MM

Skriv en anmeldelse

Skriv en anmeldelse

Forbindelse